|
|
Een bericht van de Roemeniëgroep mei 2016
Een bericht van de Roemeniëgroep mei 2016
Zoals vermeld in het vorig kerkblad hebben wij een bijdrage geleverd aan de nooduitgang en de brandtrap van het kinderinternaat te Vice. Inmiddels is dit door veel eigen inbreng van de dorpsbewoners gerealiseerd, zoals u op bijgaande foto kunt zien.
Op de zolder van de Brug staan ondertussen behoorlijk wat dozen met incontinentiemateriaal. Wij zijn dan ook van plan om dit najaar weer een klein transport naar Vice en Chesau te organiseren.
Omdat er in het bejaardentehuis in Chesau een groot gebrek is aan betaalbare wasmiddelen, houden we een inzamelactie van wasmiddelen. U kunt uw wasmiddel brengen naar de Brug op vrijdagmiddag 3 juni vanaf 15.00 uur tot 18.00 uur en op zaterdagmorgen van 10 uur tot 12.30 uur. Vloeibaar, poeders alles is welkom.
Namens de Roemenië groep
Hans Meijaard en Esther van Aartsen
| terug
|
|
|
|
|
|
Gezinsdienst thema 'Superhelden'
Zondag 5 februari
Start om 10.00 uur
In de Nicolauskerk.
Samenwerking kerk en school
Koffie/thee met lekkers na afloop en gelegenheid om elkaar te ontmoeten
Weet dat u/jij welkom bent!
|
|
Kunst in de Nicolauskerk
Wilt u ook exposeren in de kerk, DOWNLOAD hier foto's van de ruimte.
|
|
|